+48 888 212 333

Jasne Rozwiązania, Zyskowne Wyniki!

Wizja, Misja i Wspólny Wzrost!

Obszary Współpracy

Tworzymy międzynarodowe konsorcjum firm oraz kancelarii prawnych w całej Unii Europejskiej oferujące profesjonalne usługi bezpłatnej konsultacji i pomocy prawnej w zakresie upadłości transgranicznej z jednoczesnym zachowaniem aktywów i nieruchomości. Konsorcjum, którego członkowie ściśle współpracują ze sobą. W ramach współpracy poszczególni Partnerzy będą otrzymywali sprawy związane ze swoją specjalizacją wspierając profesjonalną wiedzą Klientów.

Dla Kogo?

Dla Firm i Kancelarii oferujących dowolne usługi dla biznesu i osób prywatnych (z kategorii: księgowe, prawne, doradcze, brokerskie), które chcą zwiększać możliwości własne i Klientów.

Dlaczego z nami?

  • znacznie szerszy zakres usług, na których Twoja firma zarabia
  • dostęp do nowych Klientów dzięki rozszerzeniu zakresu usług w portfolio
  • konkretne pieniądze z polecania Klientom usług grupy
  • większy prestiż – współpraca z miedzynarodowym konsorcjum UE, które obejmuje swoim zasięgiem bardzo szeroki zakres usług w dziedzinie bankructwa i transgranicznej upadłości konsumenckiej
  • zadowolenie i wdzięczność Klientów

BEZPŁATNA KONSULTACJA

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

PLAN DZIAŁANIA

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

WDROŻENIE

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

ROZWIĄZANIE + ZACHOWANIE AKTYWÓW

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

„Jestem bardzo wdzięczny ekspertom z Obywatelskiej Pomocy Prawnej za pomoc w przywróceniu stabilności w moich finansach osobistych. Bez Was straciłbym wszystko. Dzięki Wam pozbyłem się długów i wraz z moją rodziną zachowaliśmy nasz dom.”

Robert, Ofiara Kredytów Frankowych

Partnerzy Konsorcjum

OBYWATELSKA Pomoc Prawna

OPP24.pl powstała po to aby dać ludziom drugą szanse zacząć swoje nowe życie jeszcze raz bez żadnych długów i problemów finansowych.
OPP24.pl – Bezpłatna Pomoc Prawna – dla Ciebie!