+48 888 212 333

Stosujemy wyłącznie rozwiązania korzystne dla Ciebie!

Opinie Klientów

Najważniejsze jest to co myślą i mówią o nas nasi Klienci, którzy już skorzystali z naszych usług. 

Zobacz jakie mają zdanie i oceń swoje korzyści.

“TO NIE PRAWDA CO PISZĄ W INTERNECIE, ŻE BANKRUCTWO W ANGLII NIE UWALNIA OD DŁUGÓW W POLSCE I JA JESTEM TEGO NAJLEPSZYM PRZYKŁADEM! Miałam bardzo dużo wątpliwości po przeczytaniu tylu sprzecznych opinii w internecie i dziękuję STOP-Długom za cierpliwość oraz tak sprawnie przeprowadzoną akcję zdjęcia mi z pleców wszystkich długów! Bardzo dużego ciężaru, z którym już sobie nie radziłam i zastanawiałam się czy ja to przeżyję."

Maria

“Wpadłam w tarapaty finansowe. Wstyd się było przyznać ale na własne życzenie. Dzięki Obywatelskiej Pomocy Prawnej odzyskałam normalne życie. Przyjrzeli się wnikliwie mojej sytuacji, zaproponowali rozwiązania i poprowadzili za rękę przez proces pozbycia się długów i odbudowania płynności finansowej. To co robicie jest niesamowite. Czułam się zaopiekowana jak nigdy przedtem. Dziękuję Wam bardzo za nowe życie i Polecam wszystkim, którzy mają ciężką sytuację żeby skorzystali z pomocy Obywatelskiej Pomocy Prawnej."

Magdalena

“Kiedy cena franka szwajcarskiego poszła drastycznie w górę to załamałam się tym jak moje raty za dom wzrosły. Zmieniliśmy styl życia na bardzo oszczędny ale pomimo to, nie wystarczało mi na spłatę zobowiązań. Po jakimś czasie zaczęły się telefony i pisma windykacyjne z banku. Długie dyskusje oraz straszenie mnie wymówieniem umowy i eksmisją razem z rodziną doprowadziły mnie do depresji. Kiedy trafiłam do Obywatelskiej Pomocy Prawnej dostałam informację, że dzięki ogłoszeniu upadłości w Anglii wstrzymam postępowania egzekucyjne i licytację domu więc zdecydowałam się na przeprowadzenie tego procesu. Dzisiaj dziękuję za to bo ogłoszenie bankructwa w Anglii pozwoliło mi spokojnie mieszkać w tym domu i zakończyło prześladowanie mnie przez bank. Obywatelska Pomoc Prawna robicie wspaniałą robotę pomagając ludziom w ciężkich sytuacjach! "

Anna

“Pomimo ogłoszenia bankructwa w Anglii byłam przerażona kiedy dostałam pismo od komornika o planowanym oszacowaniu wartości nieruchomości. Okazało się, że zapomniałam we wniosku o bankructwo wpisać danych komornika i on nie dostał powiadomienia od syndyka o tym, że jestem bankrutem a moim majątkiem zarządza syndyk. Zapytałam w Obywatelskiej Pomocy Prawnej www.opp24.pl co mam zrobić i poradzono mi, żebym poinformowała komornika o mojej upadłości w Anglii. Kiedy pokazałam komornikowi wyrok sądu o orzeczeniu bankructwa komornik natychmiast wstrzymał swoje działanie i już więcej mnie nie nachodził. Bardzo dziękuję za pomoc całej ekipie Obywatelskiej Pomocy Prawnej i STOP-Długom."

Teresa

“Kiedy uświadomiłem sobie jak beznadziejna jest moja sytuacja finansowa byłem załamany. Przestałem otwierać drzwi, odbierać telefony, ukradkiem wychodziłem na zakupy. Wydawało mi się, że nie ma dla mnie ratunku ale znajomy podrzucił mi adres strony www.stop-dlugom.pl i powiedział mi, że nie należy się poddawać i jeśli sam nie widzę rozwiązania to warto skorzystać z pomocy innych, którzy mają znacznie większe doświadczenie. Dziękuję jemu za ten kierunek i jestem wdzięczny STOP-Długom za moje nowe życie bez długów!"

Ryszard

“Kochani dziękuję Wam za wszystko co zrobiliście żeby umożliwić mi nowy start. Po kilku latach prześladowań ze strony komorników mogłem zacząć normalne życie od nowa. Pomimo ogłoszonego bankructwa i tak chcę spłacić chociaż część moich dawnych długów ale już bez ciśnienia, na spokojnie, bez stresu. "

Krzysztof

“Żadne słowa nie są w stanie wyrazić mojej wdzięczności za to co dla mnie zrobiliście. W sytuacjach, które dla mnie były bez wyjścia Wy znaleźliście rozwiązania, które dosłownie uratowały mi życie. Macie moją dozgonną wdzięczność."

Marek

“LUDZIE NAWET SIĘ NIE ZASTANAWIAJCIE! Mój kolega zgłosił upadłość w Polsce i od dwóch lat systematycznie syndyk doprowadza go do płaczu. Kosztowało go to już ponad 50 tysięcy zł i nie wie ile jeszcze będzie kosztowało. Ja zdecydowałem się na pomoc od Obywatelskiej Pomocy Prawnej i po roku śpię spokojnie i mam czyste konto a to wszystko bez żadnego stresu!"

Arkadiusz

“Myślałem, że pozostanie mi tylko czekać na dzień kiedy komornik w majtkach wystawi mnie i moje dzieci na ulicę. To co robi ekipa Obywatelskiej Pomocy Prawnej znacznie przerosło moje oczekiwania. Dzięki Wam pozbyłem się długów, mogłem wrócić do normalnego życia bez codziennej obawy przed odwiedzającymi mnie ludźmi i telefonami. Dziękuję Wam bardzo i Polecam wszystkim, którym wydaje się, że są w beznadziejnej sytuacji. Tutaj znajdziecie rozwiązanie!"

Paweł

“Miałem kilka kredytów, które wziąłem na rozwój mojej firmy jednak z powodu słabej koniunktury na rynku mój biznes nie wypalił i zostałem z długami bez stałych dochodów. Windykatorzy zatrudnieni przez moich wierzycieli zaczęli mnie nachodzić w domu a ja nie mogłem zacząć normalnie funkcjonować i zarabiać pieniędzy bo cały mój czas przeznaczałem na unikanie ich towarzystwa. To była bardzo niekomfortowa sytuacja dla mnie. Rozumiałem moich wierzycieli, że chcą odzyskać swoje pieniądze ale ich działania przez windykację czy komornika sprawiały, że ja tych pieniędzy na spłatę nie mogę zarobić. Z pomocą przyszedł mi zespół Obywatelskiej Pomocy Prawnej i bankructwo w Anglii. Dzięki ogłoszeniu bankructwa zostały wstrzymane wszystkie działania windykacyjne a ja dzięki temu złapałem oddech i mogłem się skupić na zarabianiu pieniędzy i unormowaniu mojego życia. Po rocznym okresie karencji zarabiałem już na tyle stabilnie, że mogłem na spokojnie pospłacać swoich wierzycieli pomimo, że po bankructwie mogłem tego nie robić. Dziękuję Obywatelskiej Pomocy Prawnej wystartowałem od nowa!"

Aleksander

„Jestem bardzo wdzięczny ekspertom z Obywatelskiej Pomocy Prawnej za pomoc w przywróceniu stabilności w moich finansach osobistych. Bez Was straciłbym wszystko. Dzięki Wam pozbyłem się długów i wraz z moją rodziną zachowaliśmy nasz dom.”

Robert, Ofiara Kredytów Frankowych

Partnerzy Konsorcjum

OBYWATELSKA Pomoc Prawna

OPP24.pl powstała po to aby dać ludziom drugą szanse zacząć swoje nowe życie jeszcze raz bez żadnych długów i problemów finansowych.
OPP24.pl – Bezpłatna Pomoc Prawna – dla Ciebie!